Magiczne wakacje nadchodzą!

14:00:00

 Tak, tak, TAK!!! HARRY POTTER LATEM W TVN!!!

Jak wiadomo, stacja TVN "nie miała w planach" emisji maratonu z ekranizacjami powieści J.K. Rowling. Jednak doznałam szoku, gdy przez przypadek ujrzałam reklamę na rzeczonym kanale i... Pierwsze cztery części pojawią się w lipcu!!!


Stacja przez długi czas zwodziła fanów nie dając żadnego znaku o maratonie HP. Rok temu maraton rozpoczął się w ostatni piątek maja, a teraz... cisza i spokój. Zero informacji na temat przygód chłopca, który przeżył...

Wśród najbardziej zaintrygowanych Potterheads (fanów HP) powstał Tajny Anonimowy Ruch Potterowych Maratończyków (w skrócie: TARPM). Osiem osób pisało wiadomości i zapytania do Działu Współpracy z Widzami TVN oraz podsycało innych, by zrobili to samo. TARPM jest zadowolony i ma cichą nadzieję, że w maleńkim stopniu przyczynili się do umieszczenia HP w programie TVN-u. Cel ruchu osiągnięty i to najważniejsze!


Fani przygód Harry'ego są zadowoleni i mają nadzieję, że magia tych wakacji nie poprzestanie na czterech pierwszych częściach.

Na koniec chciałabym pogratulować wszystkim, którzy walczyli o maraton i przyczynili się do "zasypania" Działu Współpracy z Widzami zapytaniami o Wakacje z Harrym Potterem. Próbowaliście coś zdziałać i udało się!

(ten filmik działa; żeby was to 0:00 nie zmyliło)

Brak komentarzy:

Drogi czytelniku! Jednym z celi, które popchnęły mnie do założenia bloga była chęć wymiany opinii na temat książek i wielu innych rzeczy z innymi ludźmi. Dodając komentarz możesz przedstawić swoją wizję na poruszane tematy, a dodatkowe miłe słowa dają mi więcej wiary w siebie. Twój komentarz jest moją motywacją!

Obsługiwane przez usługę Blogger.