05 / 19 / 09

14:00:00

Dokładnie 8 lat temu stacja FOX wyemitowała odcinek pilotażowy "Glee" na swojej antenie. Właśnie dlatego dziś otwieram #StrefęGleeka na moim blogu.

Will Schuester to nauczyciel hiszpańskiego w Liceum McKinley w Limie, Ohio. Jako nastolatek, uczeń tej szkoły, był członkiem szkolnego chóru. Pamiętając, jak wspaniały był to czas właśnie dzięki chórowi, postanawia go reaktywować. Nie jest to zadanie łatwe - przecież tylko frajerzy należą do takiego klubu... Do tego Sue Sylvester, trenerka cheerleaderek, której nie podoba się, że będzie musiała dzielić się szkolnymi funduszami i na pewno zrobi wiele, by do tego nie doszło. Tak więc powstaje historia szkolnego chóru New Directions. 

Po odcinku pilotażowym wiedziałam, że "Glee" będzie serialem, z którym będę dobrze się bawić. I nie myliłam się. Nie dość, że dawał mi wiele frajdy, nauczył mnie wielu rzeczy - tolerancji, akceptacji, wiary w marzenia, wiary w ludzi... Nie spodziewałam się wcześniej, że serial musicalowy, w którym bohaterowie śpiewają i tańcują i który jest kolorową i nieco głupkowatą (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) komedyjką może tak bardzo wpłynąć na moje życie.

2 komentarze:

  1. Trochę nie wiem o co w tym poście chodzi, ale ma się rozumieć to takie słowa wstępu do czegoś ciekawego czym będzie #strefagleeka. Mam nadzieję, że mnie pozytywnie zaskoczysz ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Zazwyczaj nie wiem jak zacząć, ale potem leci z górki ;) Mam nadzieję, że #StrefaGleeka będzie czymś fajnym nie tylko w mojej głowie :D

      Usuń

Drogi czytelniku! Jednym z celi, które popchnęły mnie do założenia bloga była chęć wymiany opinii na temat książek i wielu innych rzeczy z innymi ludźmi. Dodając komentarz możesz przedstawić swoją wizję na poruszane tematy, a dodatkowe miłe słowa dają mi więcej wiary w siebie. Twój komentarz jest moją motywacją!

Obsługiwane przez usługę Blogger.